Plaża z kamery Pogodynki z kamery w Świnoujściu (nieaktywna)


Świnoujście: Plaża z kamery Pogodynki z kamery online (nieaktywna)

Plaża z kamery Pogodynki

Zobacz obrazy z 12 kamer

Plaża w Świnoujściu z kamery Pogodynki

Kamera zlokalizowana jest nad samym brzegiem morza, opodal plaży w Świnoujściu. Niestety jakość zdjęć z kamery pozostawia wiele do życzenia. Przy słonecznej pogodzie, o ile słońce nie świeci wprost w obiektyw, dzięki tej kamerze będziecie w stanie określić warunki pogodowe, z zastrzeżeniem, że jeśli będzie mocno zachmurzone niebo, nie wiele będzie widać.

W granicach miasta Świnoujście usytuowane są dwie plaże, jedna z nich usytuowana jest na wyspie Uznam i ciągnie się aż do samej granicy państwa, zaś na wyspie Wolin plaża zajmuje około 7 kilometrów linii brzegowej, sięgając aż do granicy miejscowości Międzyzdroje. Tak duża plaża z pewnością wystarczy, aby zapewnić miejsce mieszkańcom i turystom przyjeżdżającym w te strony. Piaszczysty pas co roku poszerza się na skutek cofania się morza. Wody Bałtyku w tym miejscu są dość płytkie, a latem należą do najcieplejszych na polskim wybrzeżu. Oprócz piasku i wody, atrakcji dostarczają zjeżdżalnie i trampoliny ustawione na plaży, a amatorzy sportów wodnych mają do dyspozycji wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Wzdłuż zachodniej części plaży rozciąga się promenada, będąca przedwojennym bulwarem zlokalizowanym tuż przy dzielnicy uzdrowiskowej. Spragnieni odpoczynku mieszkańcy i turyści odnajdą tu liczne restauracje, bary i ogródki piwne, a nawet kasyno i oceanarium. Młodzież na pewno ucieszy dostępny na promenadzie internet bezprzewodowy, który pozwoli przesłać znajomym zdjęcia z pozdrowieniami z wakacji ze smartfona czy laptopa.

2015.04.20 - Przykładowy obraz z kamery Pogodynki w Świnoujściu

Świnoujście kamera Pogodynki na plażę

W Świnoujściu, tuż przy brzegu Morza Bałtyckiego, przebiega międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku. Oprócz niego, do wycieczki wzdłuż morza zachęca także pieszy Szlak Nadmorski, zaczynający swój bieg na granicy polsko-niemieckiej i ciągnący się aż do Żarnowca w województwie pomorskim.

Obraz z kamery pochodzi ze strony pogodynka.pl